Siirt Belediyesi Haberleri

Siirt Belediyesi Haberleri

Depremzede ve Siirtli Vatandaşlar İlk İftarını Belediye Çadırında Açtı

Siirt Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Meydanında kurulan iftar çadırında yüzlerce Siirtli ve depremzede vatandaş iftarını açtı.

Siirt'te İftar Çadırı Kuruldu! Her Gün Yüzlerce Kişiye Hizmet Verecek

Siirt Belediyesi, Ramazan ayında vatandaşları aynı sofrada buluşturmak için 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda iftar çadırı kurdu.

Siirt Belediye Meclisi Karar Aldı! Siirt'e Yerleşen Depremzede Vatandaşlara Ulaşım Ücretsiz Oldu!

Siirt Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen illeri terk ederek Siirt'te yerleşen depremzede vatandaşlara ulaşımı ücretsiz yaptı.

Ramazan Öncesi Siirt'te Fırın Denetimleri Arttı!

Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan öncesi kent merkezinde faaliyet gösteren fırın ve imalathanelerde üretim yapan işletmelere yönelik denetimlerini sıklaştırdı.

Siirt Belediyesi Erkek Voleybol Takımı güçlü Rakiplerine Yenilerek Turnuvadan Elendi!

Siirt Belediyesi Erkek Voleybol Takımı 14-16 Mart tarihleri arasında Çorum ilinde düzenlenen Türkiye Erkekler 1. Voleybol ligine yükselme playoff yarı final müsabakalarında, güçlü rakiplerine yenilerek, turnuvaya veda etti. 

Siirt Belediyesi, Hatay’da Temizlik ve İlaçlama Çalışmalarına Destek Veriyor! 

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6'lık depremlerin ardından afet bölgesinde yaraları sarmak için çalışmalar devam ediyor. 

Siirt’te mazgal ve rögarlar temizliyor

Siirt Belediyesi Su ve Kanalizasyon (SİSKİ) Müdürlüğü son günlerde yağan yağışlarla kent merkezinde mazgal ve rögarlara sıkışan atıkları temizliyor.

Sel Felaketinden Sonra Siirt Belediyesi Ekipleri Adıyaman'a Gönderildi

Siirt Belediyesi İtfaiye ekipleri yaşanan sel felaketinden sonra Adıyaman'a iline destek amaçlı gönderildi.

Siirt’te Ramazan öncesi fırınlara denetim gerçekleştirildi

Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ramazan öncesi kent merkezinde faaliyet gösteren fırın, pastane, imalathanelerde üretim yapan işletmeleri denetledi.

Siirt Belediyesi erkek voleybol takımı hazırlıklarını sürdürüyor

Türkiye Erkekler Voleybol Ligi'nde 2. Lig 8. Grup lideri Siirt Belediyesi erkek voleybol takımı, 1. Lige yükselme play-off müsabakaları için Çorum'da kampta...

Siirt Belediye Spor'un Rakibi Fenerbahçe Oldu

2. Lig 8. Grubu lider bitirerek, Türkiye 1'si olan Siirt Belediyesi erkekler voleybol takımı, Çorum'da düzenlenecek olan Voleybol 1. Ligi Play-Off turnuvasına Fenerbahçe, Konya Büyük Şehir Belediye ve Kilis Gençlik takımları ile mücadele edecek.

Siirt Belediyesi Ekipleri İnşaatlarda Denetimlere Devam Ediyor

Siirt Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde denetledi.

Siirt Belediyesi deprem bölgelerinde yaraları sarmaya devam ediyor

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Siirt belediyesi Hatay ilinde şantiye kurarak, afetzedelere destek olmaya devam ediyor.

Siirt'ten Hatay'a Destek

Siirt Valiliği koordinasyonunda, Siirt Belediyesi ve Siirt İl Özel İdaresi tarafından Hatay ilinde tam teşekküllü bir şantiye kuruldu.

Siirt Belediyesi ve İl Özel İdaresi Destek İçin Hatay İlinde Şantiye Kuruyor

Siirt Valiliği koordinasyonunda, Siirt Belediyesi ve İl Özel İdaresi tarafından Hatay’a büyük bir şantiye kurulması için iş makinaları ve gerekli araç gereçler tır ve kamyonlara yüklenerek deprem bölgesine gönderildi.

Siirt Belediyesinde Görevde Yükselme Sınavı

Siirt Belediyesi bünyesinde çalışan memurlar için en son 2017'de yapılan görevde yükselme sınavı 2023 yılında açıldı.

Siirt’ten Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katılan İtfaiye ekibi kente döndü, İşte Kurtardıkları Can Sayısı

Geçen hafta Kahramanmaraş ilinde art arda meydana gelen ve on ilde yıkıcı etkiye yol açan depremin yaralarını sarma ve enkaz kaldırma işlemlerinde görev almak üzere bölgeye giden Siirt Belediyesi itfaiye ekibi Siirt’e döndü.

Siirt Belediyesi Ekibi 2'si Bebek 6 Vatandaşı Daha Kurtardı 

Siirt Belediyesi ekipleri, Adıyaman'daki depremde enkaz altında kalan 2'si bebek 6 vatandaşı sağ salim kurtardı. 

Siirt Belediyesi Ekibi Enkazdan 38 Kişiyi Sağ Salim Çıkardı

Siirt Belediyesi ekipleri, Adıyaman'daki depremde enkaz altında kalan 38 vatandaşı sağ salim kurtardı. 

Siirt Ekibi Adıyaman'da Yeni Bir Mucizeye Tanıklık Etti! 4 Yaşındaki Çocuk Enkazdan Sağ Çıkarıldı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok kentte yıkıma neden olan depremlerin ardından deprem bölgesine hareket eden Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Siirt Jandarma Arama Kurtarma ekibi, Siirt UMKE, AFAD ve gönüllülerden oluşan ekipler, Diyarbakır ve Adıyaman'da yürütülen arama-kurtarma faaliyetlerinde enkaz altında kalan 6 vatandaşa ulaşmayı başardı. Son olarak 4 yaşındaki Müjgan Siirt ekibinin çalışmasıyla kurtarıldı.

Siirt İtfaiye müdürü Mizbah Yılmaz 1 gün önce anjiyo oldu, deprem olur olmaz ekibiyle Diyarbakır'a gitti

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan merkezli 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden 1 gün önce Siirt Devlet Hastanesi’nde kalp rahatsızlığı nedeniyle anjiyo olan, Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürü Mizbah Yılmaz, depremin hemen ardından 15 kişilik ekibiyle Diyarbakır’a geldi.

Siirt Belediyesi Deprem Bölgesine 85 Kişilik Destek Ekibi Gönderdi

Siirt Belediyesinden deprem bölgelerine 85 kişilik ekip gönderildi, ekipler ivedi şekilde yola çıktı.

Siirt Belediyesi'nden Yolsuzluk, Borçlanma ve Hıfzullah Canpolat Hakkında Çıkan İddialara Sert Yanıt

Siirt Belediyesi, yolsuzluk, 159 kişinin işe alındığı, belediyenin borç batağına sürüklenme, Başkan yardımcısı Hıfzullah Canpolat hakkında çıkan iddialara ilişkin sert açıklamalarda bulundu. 

Siirt Uluslararası Tanıtım Fuarına Katılacak

Siirt Valiliği himayelerinde Siirt Belediyesi ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Uluslararası EMİTT fuarı hazırlıklarını tamamlayarak, bu yıl iddialı bir konsepte ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Siirt’te kaykay ve bisiklet parkuru yapılıyor

Siirt Belediyesi şehir merkezinde bin 780 metrekare alan üzerine kaykay ve 100 metre uzunluğunda 1 adet bisiklet parkuru inşaat çalışmalarına başladı.

Siirt Belediyesi Kışa Hazırlık Çalışmaları Başladı!

Siirt Belediyesi, kış mevsiminde yolların açık tutulması ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için karla mücadele için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Siirt'te Vatandaşların Duygularını İstismar Eden 7 Dilenci Yakalandı! Paraları Bakın Nereye Gizlemişler

Siirt Belediyesi Zabıta ekipleri, kentin merkezi noktalarında çarşı, hastane ve cami avlularında vatandaşların dini duygularını sömürerek dilencilik yapanlara karşı denetimleri artırdı. Denetimler kapsamında paraları bebek bezine gizleyenlerin de aralarında bulunduğu 7 dilenci hakkında işlem yapıldı.

Siirt Belediyesi Eskiyen Çöp Kutularını Modern Tasarımlı Çöp Kovalarıyla Yeniledi

Siirt Belediyesi, cadde, sokak, park ve yollardaki eski çöp kovalarını yeni üretim modern tasarımlı çöp kovalarıyla yenilemeye başladı.

Siirt'te Kaldırım İşgallerine Karşı Denetim Sürüyor

Siirt Belediyesi zabıta ekipleri, kaldırım işgali yapan esnaflarla ilgili denetimlerini artırdı.

Siirt Belediyesi şehir içi otobüs saatlerini ve güzergahlarını güncelledi

Siirt Belediyesi şehir içinde hizmet verdiği otobüs saatlerini ve güzergahlarını güncelledi