Selahattin Demirtaş cezaevinden afişi paylaştı! Emek ve Özgürlük İttifakı yarın kamuoyuna duyurulacak

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, yarın kamuoyuna duyurulacak olan 'Emek ve Özgürlük İttifakı'na desteğini sosyal medya hesabından verdi. Demirtaş, 'Emek ve Özgürlük İttifakı'mız yola çıkıyor. Bu yolda zorluklar olabilir ama umut da var. Bu yolun sonunda, hep birlikte yaşayacağımız güzel günler var.' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş, 'Emek ve Özgürlük İttifakı'nın yarın İstanbul'da düzenleyeceği tanıtım toplantısıyla ilgili afişi, avukatları aracılığıyla bugün sosyal medya hesabında paylaştı.

Demirtaş, paylaşımında şunları kaydetti: "Emek ve Özgürlük İttifakı'mız yola çıkıyor. Bu yolda zorluklar olabilir ama umut da var. Bu yolun sonunda, hep birlikte yaşayacağımız güzel günler var. Emek ve Özgürlük İttifakı'nın kararlı yolcularına üstün başarılar diliyorum, yolumuz açık olsun. Bu gemi, limana mutlaka varacak." ifadelerini kullandı.

YARIN KAMUOYUNA DUYURULACAK

Emek ve Özgürlük İttifakı; HDP, Türkiye İşçi Partisi (TİP), Emek Partisi (EMEP), Toplumsal Özgürlük Partisi (TÖP), Emekçi Hareket Partisi (EHP) ve Sosyalist Meclisler Federasyonu'ndan (SMF) oluşuyor. İttifak, yarın İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapacağı tanıtım toplantısıyla kuruluşunu kamuoyuna duyuracak.

Selahattin Demirtaş: Emek ve Özgürlük İttifakı'nın Kararlı Yolcularına Üstün Başarılar Diliyorum, Yolumuz Açık Olsun
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN