Akif Özalp Haberleri

Akif Özalp Haberleri

Akif Özalp haberleri, haber editörü Akif Özalp tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Siirt'te fırtına otobüs durağını devirdi

Siirt'te aralıklarla etkili olan şiddetli rüzgâr, günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. Gece yarısından sonra etkili olan kuvvetli rüzgâr otobüs durağını devirdi.

Soğuklar Geldi! Siirt Belediyesi Uyarıda Bulundu!

Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri, karbonmonoksit zehirlenmeleri ve kış aylarında çıkan yangınların, genellikle bacaların tıkanması sonucu meydana geldiğine dikkat çekti.

Siirt'in Kızları Yozgat Karşısında Galibiyet Peşinde

Siirt İl Özel İdarespor, hafta sonu evinde Kıta Logistics Yozgat ASP GSK ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürüyor.

Siirt’te karda mahsur kalan 8 araç ekipler tarafından kurtarıldı

Siirt Pervari kara yolunda etkili olan kar yağışı nedeniyle yolda mahsur kalan 8 araç, Siirt İl Özel İdaresi ekipleri tarafından kurtarıldı.

Siirt borcuna ne kadar sadık belli oldu!

Türkiye genelinde takipteki alacakların toplam nakdi krediye oranına göre borcuna en sadık il belli oldu. İşte Siirt'in sıralamada ki yeri...

Siirt'te Hacı Hüseyin Ağa Vakfı'nda Korunan Ferman ve Tuğralarda 'Kök Araştırması'

SİİRT’te, Osmanlı döneminde 1723’te kurulan ve günümüzde de faaliyetine devam eden Mahmud Paşa Zade El Hac Hüseyin Ağa Bin Recep Ağa Bin Mahmud Paşa Vakfı’nda sergilenen ve bir kısmı Türkçeye çevrilen, Sultan 3’üncü Selim ve 3’üncü Mustafa dönemlerine ait 80’e yakın ferman ve tuğralarda, kök araştırması yapılıyor.

Kurtalan'da MHP İlçe Başkanlığı Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurtalan  İlçe Başkanlığı binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Siirt'te KYK Yurt Öğrencileri Diyanet Gençlik Merkezi'nde

Siirt'te bulunan KYK yurtlarında kalan öğrenciler, Diyanet Gençlik Merkezi'nin düzenlediği etkinliklere katılarak hem dini bilgiler ediniyor hem de sosyalleşiyor.

Siirt'te Büyük Kavga: 8 Yaralı

Siirt'in Gökçebağ beldesinde iki grup arasında çıkan kavgada yaralıların olduğu belirtildi.

Mardin'de kahreden olay! Bisikletiyle tutunduğu traktörün altında kaldı

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde seyir halindeki traktöre bisikletiyle tutunurken dengesini kaybederek römorkun altında kalan çocuk hayatını kaybetti. Çocuğun kimliği henüz tespit edilemezken kazadan sonra kaçan traktör sürücüsü karakola giderek teslim oldu

Siirt'te Yıldırımın İsabet Ettiği Trafo Yandı, Botanik Park Karanlığa Büründü!

Siirt'in Eruh ilçesinde yıldırımın isabet ettiği trafo yandı, Botanik Park 10 günden fazla bir süredir karanlığa gömülmüş durumda. Ekiplerin arızaya neden müdahale etmediği ise bilinmiyor.

Siirt'te anneler, Filistin'de katledilen anne ve çocukları için yürüdü

Siirtli anneler Gazze’de anneler bir bir evlatlarını toprağa verirken aslında toprağa gömülenin insanlık olduğunu haykırdı.

Vali Eşi Nurten Kızılkaya Kadın Yaşam Merkezinde Kursiyerlerle Bir Araya Geldi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın eşi Hanımefendi Nurten Kızılkaya, kadınların sosyal ve kültürel hayatta daha çok yer almaları ve toplumsal kalkınmaya destek olmalarını sağlamak amacıyla Siirt Belediyesi Kadın Yaşam Merkezini ziyaret etti.

Siirt'te Otomobil Ters Döndü: 2 Yaralı!

Siirt'te virajı alamayan otomobilin ters dönmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

UEFA'dan İsmail Kartal'a şok ceza

UEFA Etik ve Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'a 1 yıl ertelemeli 1 maç men ve 25 bin euro para cezası verdi.

Siirt'te Ulusal Siirt Keçi Çalıştayı Gerçekleştirildi

Siirt Üniversitesi ve Dicle Kalkınma Ajansı işbirliğiyle üniversitemizde “Ulusal Siirt Keçi Çalıştayı” düzenlendi. İki gün süren çalıştayın birinci günü mühendislik fakültesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplam 3408 haber.