Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya'dan Yeni Yıl Mesajı

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Vedat Aydın

Vali Kızılkaya mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemiz ve Aziz Milletimiz için yeni hedeflere ve yeni başarılara odaklandığımız yeni bir yıla girmenin sevinci ve heyecanı içerisindeyiz. 

Her yeni yıl, yeni hedeflere, mutlu ve müreffeh yarınlara ulaşılmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunmaktadır. 

Tarihi geçmişi ve zengin kültürel yapısı ile birçok medeniyete ev sahipliği yapan huzur ve güven şehri Siirt’te önceki yılda başlatılan projeleri tamamlamak, ilin sosyo-ekonomik ve kültürel yönden kalkındırmak, layık olduğu gelişmişlik düzeyine ulaşması için kararlılıkla sürdürülen çalışmalar, 2024 yılında da artarak kararlılıkla devam edecektir. 

Bu anlamda en büyük hedefimiz,  huzur, kardeşlik ve hoşgörü kenti ilimizin her alanda daha mutlu insanların yaşadığı bir il haline gelmesini sağlamaktır.

Bugün bulunduğumuz tarihi dönemeçte millet olarak bizlere düşen, birlik ve beraberliğimizi korumak, kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirmek ve bu ülkeye en iyi şekilde sahip çıkmaktır.

Vatandaşlarımızın yeni yılı huzur ve güven içerisinde karşılayabilmeleri için yılbaşı günü ve gecesinde Polisimiz, Jandarmamız, AFAD, sağlık kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimizle birlikte Valiliğimiz koordinasyonunda görev başında olacaklar.

Bu duygularla, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, Milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve saygıyla yâd ediyorum.

Tüm Kıymetli Siirtli hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın yeni yılını tebrik ediyor, yeni yılın, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için güzel bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya,  hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”


Dr. Kemal KIZILKAYA
Vali/Belediye Başkan V.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN