Depoları doldurmakta acele etmeyin! Benzin ve motorin fiyatlarına indirim geliyor

Akaryakıt fiyatları gelen peş peşe zamlar ve indirimlerle artık iyice hareketli bir hal alsa da herkes tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte güncel benzin ve motorin (akaryakıt) fiyatları da merak edilirken beklenen indirim haberi nihayet geldi. Peki, güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Motorin indirimi ne zaman ve ne kadar olacak? İşte herkesin merak ettiği soruların cevabı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Herkesi yakından ilgilendiren akaryakıt fiyatları ile ilgili yeni bir son dakika gelişmesi daha yaşandı. Son dönemde brent petrol ve dolar kurundaki hareketlilik nedeniyle akaryakıtta benzin ve motorin fiyatları sürekli değişiyor. Otomobili olan milyonlarca kişi, akaryakıt istasyonlarına gitmeden önce benzin ve motorin fiyatlarını araştırıyor. Güncel benzin ve motorin fiyatları ile birlikte indirim beklentileri de yakından takip ediliyor. Peki, güncel benzin ve motorin fiyatları ne kadar? Motorine indirim gelecek mi? Motorin indirimi ne zaman yansıyacak?

MOTORİN DE İNDİRİM BEKLENİYOR

Brent petroldeki hareketlilik devam ederken, sektördeki kaynaklar 15 Kasım'da motorin grubunda fiyatların düşeceğini belirtti. Salı gününden geçerli olmak üzere motorin grubunda 1,56 TL fiyat indirimi bekleniyor.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN