AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç: Siirt Halkına 1 Haftada İki Müjde Verdik

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, Artı Siirt Haber Ajansı Muhabirine yaptığı açıklamada , 'Siirt halkına bir haftada iki müjde birden vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Ali Tepe

İl Başkanı Ekrem Olğaç, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Siirt ziyaretinde, uzun yıllardır beklenen Siirt-Pervari yolunun temel atma töreni gerçekleştirdiğini söyledi.

Olğaç, öte yandan Ankara ziyaretlerinde bakanlıklarla yapılan görüşmelerin meyve verdiğini belirterek, 500 Yataklı Devlet Hastanesinin İhale sürecinin de başladığını belirtti.

Olğaç, yaptığı açıklamada, "Hizmeti fazlasıyla hakeden Siirt halkımıza 1 hafta içinde Doğu ve Güneydoğu Anadoluyu birbirine bağlayan Siirt-Pervari yoluna başlanması ve 500 Yataklı Devlet Hastanemizin İhale sürecinin başladığının müjdesini veriyoruz. Her şey Siirt'imiz için." diye konuştu.

 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Yetkin gözcü | 25 Eylül 2022 18:27

    Seçim yatırımı yillardir neredeydiniz kurtalan yolu yillardir bitmiyor sanirim pervari yoluda milatta sonra beş bin yil sonra biter

  • Abdullah | 25 Eylül 2022 15:49

    Peki su sorununu çözmeyi düşünmüyor musunuz? Türkiye'nin dört tarafında baraj olmasına rağmen su sıkıntısı çeken tek ili siirt'tir, SAHIPSIZ SIIRT!!! Adana'yi örnek alin bu sorunu bitirin.

BUNLARA DA BAKIN