Vali Kızılkaya: Devletimizin Kapısı Her Daim Vatandaşlarımıza Açıktır'

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya, vatandaşların önemli meselelerini dile getirdiği ve taleplerini ilettiği halk gününde, vatandaşlarla bir araya geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt Belediyesi'nde gerçekleşen bu buluşmada Vali Kızılkaya, vatandaşların karşılaştığı sorunları, talepleri ve şikâyetleri dinledi.

Vatandaşların ilettiği talepleri özenle not alan Vali Kızılkaya, vatandaşların makul ve önemli taleplerinin çözümü için gereken adımların atılacağını ve çalışmaların titizlikle takip edileceğini belirtti.

Devletin kapısının her daim vatandaşlar için açık olduğunu vurgulayan Vali Kızılkaya, "Amacımız devletin şefkatini ve desteğini vatandaşlarımıza hissettirmek, onların sorunlarını imkânlar ölçüsünde en kısa sürede çözmektir." İfadelerini kullandı.

Vatandaşların huzurunu ve yaşam kalitesini daha da artırmak adına yoğun çaba sarf ettiklerini dile getiren Vali Kızılkaya, vatandaş odaklı kamu hizmeti sunmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Vali Kızılkaya ile yapılan görüşmelerden memnuniyet duyan vatandaşlar, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN