Siirt Valiliği Sosyal Medyada Başarılı İller Arasına Girdi

Valiler ve Valiliklerin Sosyal Medya Performanslarına İlişkin Rapor' yayınlandı. Teleskop APP firmasının hazırladığı rapora göre, Siirt Valiliği 81 il arasında 22 sırada yer aldı. 

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Teleskop APP, Valiler ve Valiliklerin 2022 Nisan Ayı Sosyal Medya Etkileşim Sonuçlarını paylaştı. Raporda, valiler ve valiliklerin Twitter, İnstagram, Facebook etkileşimleri yer aldı. Firma, raporu hazırlarken Twitter gönderilerinin beğeni, retweet, alıntı ve yorum, Facebook gönderilerinin beğeni, paylaşım ve yorum, İnstagram gönderilerinin beğeni ve yorum sayılarının toplamlarına göre çalışma gerçekleştirdi.

Teleskop APP tarafından paylaşılan valiliklerin sosyal medya etkileşim raporunda Siirt Valiliği 81 il arasında 22 sırada yer aldı.

Siirt Valiliği Facebokk analiz raporunda 17,  İnstagram Analiz Raporunda 29, Twitter analiz raporunda da 32 sırada yer aldı.

Vatandaşların bilgiye ulaşmasında, yeni ufaklar açan sürekli sahada aktif olan ve mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü ve tüm çalışanlarını kutluyoruz.

Siirt Valiliği Sosyal Medyada Başarılı İller Arasına GirdiSiirt Valiliği Sosyal Medyada Başarılı İller Arasına Girdi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN