Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu, Cezayir'deki Türk İş Dünyası Buluşması'na Katıldı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu, Cezayir'de düzenlenen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın hazır bulunduğu Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından düzenlenen Türk İş Dünyası Buluşması'na katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Vedat Aydın

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Güven Kuzu, Cezayir’de düzenlenen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın hazır bulunduğu Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) tarafından düzenlenen Türk İş Dünyası Buluşması’na katıldı.

Türkiye ile Cezayir arasındaki bağın iki ülkenin cumhurbaşkanları tarafından ortaya koyulan vizyon doğrultusunda daha da güçlendiğini vurgulanan toplantıda, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Cezayir’de faaliyet gösteren iş insanlarının iki ülke arasındaki ekonomik, kültürel ve beşeri ilişkiler alanında önemli köprü vazifesi gördüğünü dile getirerek, “Ülkelerimiz arasındaki köprüyü siz oluşturuyorsunuz” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “Cezayir’de bulunan Türk iş insanlarının varlığı iki ülke açısından hem ekonomik hem de stratejik öneme sahip. Ülkelerimiz arasındaki köprüyü siz oluşturuyorsunuz. Yegane temsilcilerimiz olarak bağları güçlendiriyorsunuz” açıklamasını yaptı.

Bakan Göktaş, Cezayir’deki iş insanlarının yaptıkları işleri görevde bulunduğu sürede yakından takip ettiğinin altını çizerek, her zaman onların yanında olacaklarını söyledi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN