Siirt'te İş Yerine Girip Süs Eşyası ve Ayakkabı Çalan Küçük Hırsız Yakayı Ele Verdi!

Siirt'te bir iş yerine girerek 500 TL para, 2 adet spor ayakkabısı, 2 adet süs eşyası olarak kullanılan kasatura çalan hırsız Siirt İl emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Dün Bahçelievler Mahallesi Hanımefendi Caddesi üzerinde bir işyerinin masa çekmecesinden 500 TL para, 2 adet spor ayakkabısı, 2 adet süs eşyası olarak kullanılan kasatura ve 3 adet tesbihin açlınması olayı ile ilgili başlatılan soruşturma sonucu hırsız yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince yapılan kamera ve saha destekli çalışmalar sonucu olayın faili  D.S. polis ekipleri tarafından tespit edilerek göz altına alındı.

Gözaltına alınan D.S. emniyetteki işlemlerine devam ettiği belirtilirken, Siirt İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"28.04.2022 günü Bahçelievler Mahallesi Hanımefendi Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir işyerinin masa çekmecesinden 500 TL para, 2 adet spor ayakkabısı, 2 adet süs eşyası olarak kullanılan kasatura ve 3 adet tesbihin çalınması konusu ile ilgili olarak Müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerince yapılan kamera ve saha destekli çalışmalarda konuyu gerçekleştiren şahsın D.S. isimli yaşı küçük şahıs olduğu tespit edilmiş, şüpheli 29.04.2022 günü yakalanmış, alınan talimata istinaden  işlemlerinin akabinde ailesine teslim edilmiş ayrıca çalıntı malzemeler müşteki şahsa teslim edilmek üzere muhafaza altına alınmıştır."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN