Siirt Şehir Trafiğini Rahatlatan Proje Tamamlanma Aşamasına Geldi!

Barış Mahallesi'nde Yapılan Bsk Asfalt Ve Tugay Duvarı Çalışmaları Tamamlanma Aşamasına Geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt Belediyesi, 2023 yılı içerisinde Barış Mahallesi'nde gerçekleştirdiği BSK asfalt ve tugay duvarı çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Kurtaran Caddesi'nden başlayarak Opet Petrol'den yeni otogara bağlanan 1.5 km uzunluğundaki yol açılma çalışmalarında sona gelindi.

Siirt Şehir Trafiğini Rahatlatan Proje Tamamlanma Aşamasına Geldi!

Barış Mahallesi'nde yaklaşık 1300 metre uzunluğundaki duvarın yenilenmesi, şehir trafiğini önemli ölçüde rahatlatan bu devasal projenin temel amacı, Siirt şehrinin trafiğini daha akıcı ve verimli hale getirerek vatandaşların günlük yaşamını kolaylaştırmak ve daha güvenli bir ortam sağlamaktır.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu,  konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şehrimizin gelişimi ve yaşam kalitesinin artırılması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu büyük projemiz sayesinde Barış Mahallesi'nin ve çevre bölgelerin trafiği daha düzenli ve güvenli bir hale gelmiştir" dedi.

Siirt Şehir Trafiğini Rahatlatan Proje Tamamlanma Aşamasına Geldi!

Belediye olarak, vatandaşların güvenini ve desteğini önemsediklerini vurgulayan Vali Hacıbektaşoğlu, gelecekte de benzer projelerle şehri daha modern, güvenli ve yaşanabilir bir yer haline getirme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Siirt Belediye Başkanlığı olarak, vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak ve şehrin genel altyapısını güçlendirecek projelere devam edeceklerini ifade eden Vali Hacıbektaşoğlu, Barış Mahallesi'ndeki bu önemli projenin tamamlanmasında emeği geçen kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Vatandaşların desteğiyle Siirt'i daha da güzelleştireceklerini ve daha yaşanılabilir bir kent görünümüne dönüştüreceklerini belitti.

Siirt Şehir Trafiğini Rahatlatan Proje Tamamlanma Aşamasına Geldi!

Vali Hacıbektaşoğlu, Siirt Belediyesi, şehirdeki yaşam kalitesini artırmak ve çevre bölgelerin trafiğini düzenlemek adına gerçekleştirdiği çalışmalara olan desteklerinden dolayı tüm Siirt halkına saygı ve sevgilerini iletti.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Vatandaş | 03 Ağustos 2023 18:37

    Eve çalışma takdire şayan; Mümkünse Üvey evlat muamelesi gören Alan mahallesisinede bir çocuk parkını çok görmeyin lütfen..

BUNLARA DA BAKIN