Siirt'in O Beldesi Doğalgaza Kavuşuyor!

Siirt Merkeze bağlı Gökçebağ Beldesi doğal gaza kavuşuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Gökçebağ beldesinde düzenlenen temel atma törenine, Vali Vekili Muhammed Sait Baytok, Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, Aksa Doğalgaz Batman Siirt Bölge Müdürü Yusuf Demirtaş, Mahalle Muhtarları ve belde sakinleri katıldı.

Siirt'in O Beldesi Doğalgaza Kavuşuyor!

Törenin açılış konuşmasını yapan Vali Vekili Muhammed Sait Baytok, bu anlamlı yatırımın Beldeye hayırlı olmasını temenni etti.
Güzel ve yeşil beldemiz Gökçebağ’ın fevkalade güzel modern bir yatırımla buluşmasından büyük bir sevinç ve mutluluk duyduğunu belirten Baytok konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Devletimiz hizmeti artık vatandaşın ayağına götürecek şekilde hizmet veriyor. Vatandaşın işini nasıl daha fazla kolaylaştırabiliriz, onlara en iyi hizmeti nasıl verebiliriz o bilinçle hareket ediyor. Bu yatırım inşallah başka yatırımların da habercisidir. Yatırımlarımızın daha güzel daha verimli ve daha kolay ulaşılır olmasını planlıyoruz. Doğalgaz yatırımı da çok önemli bir yatırımdır. Herkesin istediği bir hizmettir. Sizlerin adına bizlerde çok mutluyuz. Başta Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu’na milletvekilimize, İl başkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” 

Siirt'in O Beldesi Doğalgaza Kavuşuyor!

Siirt Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç ise Gökçebağ beldemizin medeniyetin bu anlamlı nimetinden yaralanması için yoğun çaba harcadıklarını dile getirerek, belde sakinlerimizin uzun süredir beklediği bu hizmetin hayata geçirilmesinden büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Vatandaşlarımız uzun süredir bekliyorlardı. Bugün temel atma törenimizi gerçekleştiriyoruz. Beldemiz refaha kavuşuyor.  Amacımız vatandaşlarımızın refahını ve yaşam standartlarını daha da yükseltmektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun" dedi

Aksa Doğalgaz Batman Siirt Bölge Müdürü Yusuf Demirtaş ta yaptığı açıklamada, “Gökçebağlılar için yapılacak olan doğalgaz projesi, bölgede yaşayan vatandaşların hayatını kolaylaştıracak ve refah seviyesini artıracaktır. Belirlenen program dâhilinde Batman ve Siirt'teki ilçelere doğalgaz götürmeyi planladık. Bu programın bir parçası olarak Gökçebağ Beldesi'ne de doğalgaz hizmetini sağlayacağız. Bugün ilk temelini attığımız proje 2023 yılı içerisinde tamamlanacaktır.” dedi.

Kurban kesiminin ardından edilen dualarla ilk temel atıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN