Siirt Hizmete Giren 3 Ayrı Semt Pazarları Huzurlu Alışverişin Adresi

Siirt Belediyesi tarafından 2022 yılında hizmete alınan üç ayrı kapalı semt pazarları, huzurlu yaşam yerlerine dönüştü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Semt pazarlarında artan alışveriş yoğunluğuna karşı Siirt Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri denetimlerini sıklaştırdı.

Vatandaşın huzuru için çalışan ekipler, pazar yerlerinin temizliğinin yanı sıra, pazarcı esnafının fiyat etiketleri, ölçü-tartı aletlerini kontrol ederek vatandaşın gönül rahatlığıyla alışveriş yapmasının teminatı oluyor.

Siirt Belediyesinden yapılan açıklamada, "Pazar yerleri vatandaşlarımız için kolay ulaşılabilir olmasına, konforlu ve temiz alışveriş yapmaları için aydınlatma sistemlerinden güvenlik noktalarına kadar oldukça konforlu olacak şekilde dizayn edilerek, halkın hizmetine sunuldu.

Her konuda olduğu Pazarlar konusunda da vatandaşlarımızdan gelen talep, eleştiri ve önerileri dikkate alıyor, herkesin keyifle ve sağlıkla alışveriş yapabileceği ortamlar oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Siirtliler hizmetin en iyisine layıktır anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Siirt Belediyesi, 2023 yılı yatırım programına alınan Barış Mahallesi Semt pazarı yapım proje çalışmaları devam etmektedir." ifadelerine yer verildi.

Siirt Hizmete Giren 3 Ayrı Semt Pazarları Huzurlu Alışverişin Adresi

Siirt Hizmete Giren 3 Ayrı Semt Pazarları Huzurlu Alışverişin Adresi

 

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN