Siirt Ekibi Adıyaman'da Yeni Bir Mucizeye Tanıklık Etti! 4 Yaşındaki Çocuk Enkazdan Sağ Çıkarıldı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok kentte yıkıma neden olan depremlerin ardından deprem bölgesine hareket eden Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Siirt Jandarma Arama Kurtarma ekibi, Siirt UMKE, AFAD ve gönüllülerden oluşan ekipler, Diyarbakır ve Adıyaman'da yürütülen arama-kurtarma faaliyetlerinde enkaz altında kalan 6 vatandaşa ulaşmayı başardı. Son olarak 4 yaşındaki Müjgan Siirt ekibinin çalışmasıyla kurtarıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Vedat Aydın

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok kentte yıkıma neden olan depremlerin ardından deprem bölgesine hareket eden Siirt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Siirt Jandarma Arama Kurtarma ekibi, Siirt UMKE, AFAD ve gönüllülerden oluşan ekipler, Diyarbakır ve Adıyaman'da yürütülen arama-kurtarma faaliyetlerinde enkaz altında kalan 6 vatandaşa ulaşmayı başardı. Son olarak 4 yaşındaki Müjgan Siirt ekibinin çalışmasıyla kurtarıldı. 

Ekipler, Afad koordinasyonunda enkaz altında kalan vatandaşları kurtardı.

Depremin yaşandığı Diyarbakır’ın Bağlar ve Adıyaman'da arama kurtarma çalışmalarına destek olmak için bölgeye sevk edilen ekipler arama/kurtarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Sabahın erken saatlerinde çalışmalarını devam ettiren ekipler, enkaz altından 3 çocuk, 2 kadın ve 1 erkek olmak üzere 6 vatandaşı enkaz altından çıkardı. Az önce de 4 yaşındaki Müjgan enkazdan sağ olarak çıkarıldı. Ekipler alanda arama kurtarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Siirt Ekibi Adıyaman'da Yeni Bir Mucizeye Tanıklık Etti! 4 Yaşındaki Çocuk Enkazdan Sağ Çıkarıldı

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN