Siirt'e 1 Hakim ve 1 Savcı Atandı

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi'nin 1 Aralık 2022 tarihli ve 1872 sayılı Adli Yargı Kararnamesi açıklandı. Siirt'e yapılan atamalar da belli oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesi'nin 1 Aralık 2022 tarihli ve 1872 sayılı Adli Yargı Kararnamesi'ne göre, Siirt'e 1 hakim ve 1 savcı tayin atandı.

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi tarafından yapılan açıklama; 

Hâkimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi tarafından, hâkim ve Cumhuriyet savcılarının mazeret talepleri değerlendirilerek 01.12.2022 tarihi itibarıyla karara bağlanmış olup, kararnameler ekte ilan edilmiştir.

Kararname ile atananlardan yeniden inceleme talebinde bulunmak isteyen meslektaşlarımızın, durumlarının bir an önce kesinleştirilmesini sağlamak amacıyla tebligat yapılmasını beklemeksizin, taleplerini en geç 07/12/2022 Çarşamba günü mesai bitimine kadar UYAP personel ekranından “Hâkim Savcı Atanma Talep Formu” başlığı altında yer alan açıklama kısmını doldurmak suretiyle göndermeleri gerekmektedir.

Kararname ile ataması yapılmayan meslektaşlarımızın, yeniden inceleme hakları bulunmamaktadır.

Ataması yapılan meslektaşlarımıza yeni görev yerlerinde başarılar diler, kararnamelerin meslektaşlarımıza, ailelerine, yargı teşkilatımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Meslektaşlarımıza saygıyla duyurulur.

 Siirt'e Yapılan Atamalar:

Siirt'e 1 Hakim ve 1 Savcı Atandı

Diğer İllere Atamaları ve Tayinleri Yapılan Hakim ve Savcı Listeleri

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN