MasterChef'in iki jürisi veda ediyor: Ünlü şefler programdan ayrılma kararı aldı

TV8 ekranlarının fenomen yemek yarışması MasterChef Türkiye'deki ayrılık haberi izleyiciyi şoke etti. Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun yaptığı yarışmada iki jüri üyesinin yarışmaya veda edeceği iddia edildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye geçtiğimiz günlerde final yaptı. Jüri koltuğunda Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu program, 2022 sezonunda da ekranlarda fırtınalar estirdi.

Gelecek sezon All Star formatıyla birbirinden başarılı eski yarışmacılarını konuk edecek programla ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atıldı.

Ekranların fenomen yarışmasında önümüzdeki sezon iki şefin kadroda yer almayacağı öne sürüldü.

Ayrılık kararı alan ünlü şefin bazı anlaşmazlıklar nedeniyle programda yer almak istemediği iddia edildi. Öten yandan TV8’in sahibi Acun Ilıcalı'nın teklif götüreceği yeni şef de belli oldu.

Yoğun çekim programı nedeniyle restoranına ve özel hayatına yeterince vakit ayıramayan Şef Mehmet Yalçınkaya’nın aldığı ücretten memnun olmadığı ileri sürüldü. İddiaların devamında Yalçınkaya’nın yerine ünlü şef Ömür Akkor’un geleceği belirtildi.

Ömür Akkor ile küs olan kardeşi Yunus Emre Akkor’u Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’nde barıştırmış, “Artık dargınlık yok” demişti.

Ömür Akkor ile küs olan kardeşi Yunus Emre Akkor’u Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’nde barıştırmış, “Artık dargınlık yok” demişti.

İddiaya göre MasterChef Türkiye jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu'nun da başarılı yarışmacıların yer alacağı All Star’da yer almayacağı öğrenildi. Ünlü şefin restoranlarıyla ilgilenmek için dört ay içerisinde Avusturalya'ya kesin geri dönüş yapacağı öne sürüldü.

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN