Konserin iptal edilmesi istenmişti! Hande Yener geri adım atmadı, Batman'da 50 bin kişiye şarkı söyledi

Ünlü sanatçı Hande Yener, Batman Petrolspor'un şampiyonluk kutlamaları için sahneye çıktı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Ünlü sanatçı Hande Yener, Batman Petrolspor'un şampiyonluk kutlamaları için sahneye çıktı.

62 Yıllık kulüp olan Batman Petrolspor, 26 yıl aradan sonra 3. Lig'de şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonluk kutlamalarında ünlü sanatçı Hande Yener sahne aldı. 10 binlerin katıldığı kutlamada Yener, en sevilen şarkılarıyla Batmanlıları coşturdu.

BATMAN İL BAŞKANLARI KONSERİN İPTAL EDİLMESİNİ İSTEDİ

TFF 3. Lig'i şampiyon olarak tamamlayarak 2. Lig'e yükselen Batman Petrolspor'un başarısını kutlamak için Hande Yener'in Batman'da konser vermesine Hüdapar, Saadet ve Yeniden Refah partilerinin Batman il başkanlıkları karşı çıkmış, konserin iptal edilmesini istemişlerdi.

Hüdapar Batman İl Başkanı Davut Şahin, "Maalesef Petrolspor'un başarısını kutlayalım derken Batman'a bir kadın şarkıcı getirilmeye çalışılıyor. Getirilmek istenen kadın şarkıcı; inancımıza, örfümüze, geleneğimize, milli düşüncemize kesinlikle yabancı ve tamamen ifsada dönük bir yapıda olduğu; nerede sahneye çıkmışsa oranın tamamen ifsada büründüğü bir profildir" demişti.

Konserin iptal edilmesi istenmişti! Hande Yener geri adım atmadı, Batman'da 50 bin kişiye şarkı söylediKonserin iptal edilmesi istenmişti! Hande Yener geri adım atmadı, Batman'da 50 bin kişiye şarkı söyledi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN