Eşiyle boşanma aşamasında olan kadın, gittiği sözde hoca tarafından dolandırıldı

Muş'un Malazgirt ilçesinde eşiyle boşanma aşamasında olan bir kadın, gittiği sözde hocadan 'büyü garantisi' sözü aldı. Bunun karşılığında bir ücret ödeyen kadın, hocanın parayı aldıktan sonra kayıplara karıştığını söyledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Malazgirt'te eşiyle sıkıntıları olan G.E. isimli kadın, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine sosyal medya üzerinden Devran Yıldırım isimli sözde hocayla iletişime geçti. Sözde hocanın 'Eşinde büyü var' demesi üzerine korkan G.E., arkadaşından borç aldığı parayı şahsa verdi. Şahsın büyüyü bozmak için tekrar para istemesi üzerine "Param yok" diyen G.E., sözde hoca tarafından engellendi.

 

"EŞİMLE ARAM ÇOK KÖTÜ İDİ"

Hocanın daha önce de sosyal medya üzerinden birçok kişiyi dolandırdığını öne süren G.E., "Eşimle aram çok kötü idi. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Devran Yıldırım isimli şahıs ile iletişime geçtim. Hiç param yoktu. Bana eşimde büyü olduğunu söyledi ve büyüyü bozmak için para istedi. Ben ilk olarak zaten cevşen yapması için ödeme yapmıştım. Büyüyü bozmak için param olmadığını söyledim. Daha sonra cevşenimi göndermesini istedim. 'Gerek yok' dedi. Ben de İslami usullere göre cevşeni kendim taşımam gerektiğini söyleyince beni her yerden engelledi. Çok pişmanım" dedi.

İNSANLARI DİKKATLİ OLMALARI KONUSUNDA UYARDI

Bu şekilde dolandırılmamak ve mağdur olmamak için insanların dikkat etmesi gerektiğini aktaran G.E, kişi hakkında gerekli şikayetlerde bulunacağını söyledi.

Eşiyle boşanma aşamasındaki kadın sözde hocaya gitti, sonrası daha da skandal
Eşiyle boşanma aşamasındaki kadın sözde hocaya gitti, sonrası daha da skandal
Eşiyle boşanma aşamasındaki kadın sözde hocaya gitti, sonrası daha da skandal
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • siirtli | 31 Temmuz 2022 17:54

    niye boyle bir dolandirıcının din istirmarcısınin yüzünü saklıyorsunuz herkes gorsün tanısın

BUNLARA DA BAKIN