Dilan Polat'ın hapisten çıkacağı tarih belli oldu: Astroloğunu çağırıp öğrenmiş

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın astroloğunu görüşe çağırıp cezaevinden ne zaman çıkacağını sorduğu öğrenildi. Astrolog, Polat'a şubat-mart ayında çıkacağını düşündüğünü söylemiş.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarından tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Dilan Polat'ın astroloğunu görüşe çağırıp cezaevinden ne zaman çıkacağını sorduğu öğrenildi. Astrolog, Polat'a şubat-mart ayında çıkacağını düşündüğünü söylemiş. 

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen kara para aklama, vergi kaçırma ve sanal bahis soruşturması kapsamında mal varlıklarına el konulan Dilan ve Engin Polat çifti, beraberlerindeki 14 kişiyle birlikte tutuklanarak Silivri'deki Marmara Cezaevi'ne gönderilmişti.

Cezaevi günleri bile merak edilen ve hem avukatlardan hem de gazetecilerden içeride neler yaptığı öğrenilen Polat, bu kez başka bir konuyla gündeme geldi.

ASTROLOĞU SIK SIK ZİYARETİNE GİDİYOR

Habertürk'ten Ceylan Sever'in haberine göre; soyadı farklı olan ve belli aralıklarla Dilan Polat'ı ziyaret eden kişinin astroloğu olduğu ortaya çıktı. Üç görüşçü hakkı bulunan Polat'ın bu hakkını astroloğundan yana kullanması dikkat çekti.

NİSAN AYINI İŞARET ETTİ

Ziyarete gitmediği zamanlarda yıldız falına bakıp avukatları ile Polat'a ilettiğini söyleyen Dilan Polat'ın astroloğu, "Aslında bilmek istediği şey 'Bana ne olacak?' sorusunun cevabı. Dilan'ın para pul umurunda değil. Tek istediği şey özgürlüğü. Maksimum nisan ayına kadar dışarı çıkacağını söyledim. Tabii şubat-mart ayında da çıkabilir. Ben dışarıya çıkacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN