'Çok eğleneceğiz' demişti: Sedat Peker'in ne açıklayacağı ortaya çıktı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in bugünü işaret ederek 'Çok eğleneceğiz' demesi gündeme bomba gibi düştü. Gazeteci İsmail Saymaz, Sedat Peker'in yapacağı paylaşımlar hakkında detayları anlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Akif Özalp

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından Peker’in iddialarını ilişkin olarak savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Enginyurt’un açıklamasının ardından Peker, Deli Çavuş hesabı üzerinden paylaşım yaptı. Peker, Enginyurt’u Twitter’dan etiketleyerek, “Sen yakışanı yaptın. Şimdi bu kardeşini seyret. Ben de yarın yakışanı yapacağım. Açıklamalarıma değer veren bazı muhalif gazeteciler ve analistler bu serzenişlerimin dışındadır. Yarın inşallah görüşeceğiz ve çok eğleneceğiz. Sayın vekil @cenginyurt52 size çok teşekkür ederim” dedi.

SEDAT PEKER NE AÇIKLAYACAK?

Sedat Peker’e yakın kaynaklara ulaşan İsmail Saymaz, Perdenin Önü Arkası programında kendisine Peker’in rüşvet ve yolsuzluk ağıyla ilgili whatsapp yazışmalarını yayınlayacağı bilgisinin geldiğini açıkladı. 

Saymaz, “Twettlerinde adı geçecek isimler arasında eşinden boşanan AKP Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ve onun ağabeyi olan eski Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı olan Ali Fuat Taşkesenlioğlu ile ilgili paylaşımları olacakmış. Cumhurbaşkanlığı danışmanları hakkında bir kişi ve yine eski başbakan Binali Yıldırım'ın danışmanları hakkında bazı iddialar ortaya sürecekmiş. Bu iddialar ‘İnsan aklını zorlayacak türden’ ifadeleri kullanılıyor.

Bir diğer husus da Sedat Peker’in en önemli mesele olarak gördüğü Beykoz’daki 65 yıllık evi. Peker'in evinin milli parklar kapsamına alınarak yıkılmak istenmesini konu alan paylaşımlar yapacağı bilgisi geldi” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN