Brezilya'da bilardoda kaybeden 2 şahıs, kendilerine gülen 7 kişiyi öldürdü

Brezilya'da iki kişi, bilardoda ikinci kez oyunu kaybettikten sonra kendilerine gülen 7 kişiyi öldürdü. Hayatını kaybedenler arasında 12 yaşındaki bir kız çocuğu da bulunuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Brezilya Sinop City'de bilardoda oyunu kaybeden 2 kişi, oyunu izleyen seyircilerin kendilerine gülmeleri üzerine bir 12 yaşında kız çocuğu olmak üzere yedi kişiyi silahla öldürdü. Güvenlik kamerası görüntülerinde adamlardan biri kurbanı silah zoruyla duvara yaslarken, diğeri kamyonetten av tüfeği aldı.

KAÇARKEN DE PARA VE CÜZDAN ÇALDILAR

Mermilerin isabet etmediği kişiler olay yerinden kaçamaya çalışırken, kolundan yaralanan bir kadının kolunu tutarak bölgeden uzaklaştığı görülüyor. Saldırganlar ise kaçarken bilardo masası üzerinde bulunan bir miktar parayı ve başka birine ait cüzdanı aldı.

İKİNCİ KEZ KAYBEDİNCE ÇILDIRDILAR

Polis, 30 yaşında olan Edgar Ricardo de Oliveira ve 27 yaşında olan Ezequias Souza Ribeiro isimli saldırganların ilk oyunu kaybettikten sonra kaybettikleri parayı tekrar kazanmak için bir daha oynadıklarını, ikinci kez oyunu kaybettiklerinde ise rakipleri ve kendilerini izleyen kişilerin kendileri ile dalga geçmesi üzerine katliamı yaptıklarını söyledi.

Brezilya'da bilardoda kaybeden 2 şahıs, kendilerine gülen 7 kişiyi öldürdü

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN