Yeni Vali Kızılkaya, Siirt İçin Temizlik Seferberliği Başlattı!

Siirt Belediyesi, kent merkezinde çevre temizliği ve sağlığına yönelik önemli bir adım atarak temizlik seferberliği başlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Rutin günlük temizlik programımıza ilave olarak her hafta belirlenen bir program çerçevesinde yürütülecek olan temizlik seferberliği kapsamında cadde genel temizliği, çöp konteynerlerinin düzenli olarak temizlenmesi ve sokakların detaylı bir temizlik sürecine tabi tutulması amaçlanıyor.

Güres Caddesi'nde Başlayan Temizlik Çalışmaları Temizlik seferberliği, günün ilk ışıklarıyla birlikte Siirt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin yoğun katılımıyla başladı.

Yeni Vali Kızılkaya, Siirt İçin Temizlik Seferberliği Başlattı!

İlk etapta Güres Caddesi'nde gerçekleştirilen temizlik çalışmalarını Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya da bizzat izledi. Dr. Kemal Kızılkaya, bugün sabahın erken saatlerinde Güres Caddesi'nde başlatılan temizlik seferberliğinin önemine vurgu yaparak, bu adımın kentin genel sağlık ve çevre bilincinin artırılmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Yeni Vali Kızılkaya, Siirt İçin Temizlik Seferberliği Başlattı!

Çevre Farkındalığına Katkı Sağlayacak Bir Adım Temizlik seferberliği ile farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini aktaran Vali Kızılkaya; “Hedefimiz birlikte el ele gönül gönül’e daha temiz bir kent, sağlıklı çevre” oluşturmaktır” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN