Vali Hacıbektaşoğlu, Vefat Eden Ambulans Şöförü'nün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, 05 Mayıs 2023 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden İl Sağlık Müdürlüğünde görevli Ambulans Şoförü Mehmet Faik Yıldız'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Halit Bin Velid Camisi Taziye evinde Yıldız ailesine taziyelerini ileten Vali Hacıbektaşoğlu, başsağlığı ve sabır diledi.

Siirt ilinin taziye kültürü ile birlik ve beraberliğin ve dayanışmanın yaşandığı örnek bir olduğunu belirten Vali Hacıbektaşoğlu, Vefat eden kardeşimize Cenabi Allah’tan rahmet diliyor; ailesine, yakınlarına ve sağlık camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum.” dedi.

Vali Hacıbektaşoğlu, vatandaşlarımızla bir ve beraber olmaya, her türlü acılarını ve mutluluklarını paylaşmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Taziye ziyaretinde okunan Kuran’ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu tarafından dua okundu.

Taziye ziyaretinde Vali Hacıbektaşoğlu’na, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük, İl Emniyet Müdürü Hakan Yıldırımoğlu eşlik etti.

Vali Hacıbektaşoğlu, Vefat Eden Ambulans Şöförü'nün Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduVali Hacıbektaşoğlu, Vefat Eden Ambulans Şöförü'nün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN