Vali Hacıbektaşoğlu Siirt'ten Helallik İstedi

Son valiler kararnamesi ile Zonguldak Valiliğine atanan Osman Hacıbektaşoğlu onuruna veda yemeği verildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

İl Özel İdare Genel Sekreterliği sosyal tesislerinde verilen yemekte Vali Osman Hacıbektaşoğlu eşi Güney Hacıbektaşoğlu masaları tek tek dolaşarak davetlilerle görüştüler. Yemeğin yenilmesinin ardından vali Hacıbektaşoğlu bir konuşma yaptı. Konuşmasında Siirt’e hizmet etmiş olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Vali Hacıbektaşoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının personellerine, stk temsilcileri, muhtarlar, basın mensupları ve tüm Siirtlilere teşekkür ederek helallik istedi. Veda programına; Siirt AK Parti Milletvekili Mervan Gül,AK Parti İl Başkanı Av.Ekrem Olgaç, İl protokolü, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, kurum müdürleri, STK ve siyasi parti temsilcileri, Mahalle ve köy muhtarları, iş insanları, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı. Vali Osman Hacıbektaşolu'na bugün saat 18'de valilik önünde uğurlama töreni düzenleneceği öğrenildi.

GÜVENLİK NOKTASINDAKİ GÖREVLİLERLE VEDALAŞTI

Veda yemeğinin ardından Vali Osman Hacıbektaşoğlu,Eşi Güney Hacıbektaşoğlu ile birlikte Kezer Jandarma güvenlik noktası ve Kilit-1 polis güvenlik noktasında görevli güvenlik personellerine veda ziyaretinde bulundu. Vali Hacıbektaşoğlu, güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.


 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Yetkin gözcü | 13 Ağustos 2023 21:02

  Devlete sadik calistiysan helalu hos olsun

 • Kadir | 13 Ağustos 2023 18:01

  Bu memlekette fayda sağlayacak herhangi bir girişimde bulunmayan bir vali oldun valilik makamında oturup sadece Zaman geçirdin görev yaptigin süre zarfında memleket 30 yıl geriye gitti şimdi sayın valim size soruyorum aklı selim vatandaş size hakkını helal eder mi ? Ben şahsım adına bu memlekette zarar veren hiç bir kimseye hakkımı helal etmiyorum yeni gelen sayın valimize şimdiden memlekette hak hukuk adalet ve hizmet yönünden çalışmalar yapmasını temenni ediyorum..

 • GÖKÇE | 13 Ağustos 2023 12:10

  Siirt iline 5 kuruşluk faydası olmadı. Siirti 20 yıl geriye götürdü. Liyakat sıfır

 • Recep Ay | 13 Ağustos 2023 11:51

  Allah selamet versin yolu açık olsun inşallah gittiği yerde muvaffak olur inşaallah

BUNLARA DA BAKIN