Vakıflar Genel Müdürlüğü Duyurdu! Personel Alımı Yapılacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü sözlü sınav ile mühendis, sosyal çalışmacı ve koruma ve güvenlik görevlisi alımı olacağını paylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Vakıflar Genel Müdürlüğü sözlü sınav ile; mühendis, sosyal çalışmacı ve koruma ve güvenlik görevlisi alımı olacağını paylaştı. BBunun dışında sözlü sınava gerek duyulmadan büro personeli, avukat ve destek personeli alımı yapılacağı da vurgulandı.

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan ilana, toplam 122 sözleşmeli personel alınacak.

ALIM YAPILACAK İLLER VE KONTENJANLAR
Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan sözleşmeli personel alımı ilanı; İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer birçok farklı kentte yapılacak. İşte alım yapılacak o iller açıklandı.

https://www.vgm.gov.tr/duyurular/vakiflar-genel-mudurlugu-122-sozlesmeli-personel-alim

BAŞVURU TARİHLERİ

Vakıflar Genel Müdürlüğü personel alımı ilanına başvurular, 29 Mayıs 2024 tarihinde yani bugün başlamış oldu. Son başvuru tarihi ise, 9 Haziran 2024 olarak açıklandı.

Diğer bir yandan Vakıflar Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı ilanına başvuru yapmak isteyenlerin, başvuru şartlarını incelemeleri isteniyor. Yani her pozisyon için farklı kriterler dikkat alınıyor. Söz konusu ilana yönelik şartlara Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

Vakıflar Genel Müdürlüğü Duyurdu! Personel Alımı Yapılacak

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN