Twitter Para Kazanma Özelliğini Aktif Edecek!

Twitter ile Threads arasındaki 'rekabet' kızışırken Twitter'ın sahibi Elon Musk'tan yeni bir hamle geldi. Para kazanma kartını kullanan Elon Musk kendi hesabından duyuru yaptı. Twitter'da içerik üreticiler YouTube'da olduğu gibi görüntülenme başına para kazanacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Twitter ile Threads arasındaki 'rekabet' kızışırken Twitter'ın sahibi Elon Musk'tan yeni bir hamle geldi. Para kazanma kartını kullanan Elon Musk kendi hesabından duyuru yaptı. Twitter'da içerik üreticiler YouTube'da olduğu gibi görüntülenme başına para kazanacak.

Twitter'ı satın aldıktan sonra bir çok değişikliğe giden ve büyük tepki çeken Elon Musk, yaptığı düzenlemelerle sık sık gündeme oturuyor. Twitter'a gelen görüntüleme limiti sonrası kullanıcılar isyan etmiş, bu sırada erişime açılan ve 'Twitter katili' olarak adlandırılan Threads kullanıcıların akınına uğramıştı.

70 MİLYON İNDİRME

Açıldığı 5 Temmuz akşamından bu tarihe kadar 70 milyonun üzerinde indirmeye ulaşan Threads'a karşı Elon Musk yeni bir hamle yaptı. 

Threads uygulamasıyla kendine rakip bulan Elon Musk, hamle olarak twittera para kazanma özelliği geleceğini duyurdu. Elon Musk, Twitter’daki içerik üreticilerinin Youtube’da olduğu gibi görüntülenme başına para kazanacağını söyledi.

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN