Türk Telekom Modem Kiralarına Zam Yaptı

Türk Telekom, fiber internet abonelerinin modem kiralama ücretlerine zam yaparak yeni fiyat politikası doğrultusunda kira bedellerini artırdı. Eski fiyatlar göz önüne alındığında, modem kiralama ücreti 7.69 TL olan aboneler artık 34.88 TL'den başlayan fiyatlarla modem kiralayacaklar. Bu zam, Türk Telekom'un hizmet kalitesini artırmak ve altyapı yatırımlarını sürdürebilmek adına alınan bir karar olarak değerlendiriliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Türkiye'nin önde gelen iletişim şirketlerinden biri olan Türk Telekom, fiber internet abonelerinin modem kiralama ücretlerine zam yaptı. Şirketin yeni fiyat politikası doğrultusunda, fiber abonelere sağlanan modemlerin kira bedeli artık eskiye göre yükseldi. Türk Telekom modem kiralarına zam yaptı.

 

Türk Telekom modem kiralarına zam yaptı!

Türk Telekom'un fiber abonelerine sunduğu modemlerin kira bedeli geçtiğimiz günlerde güncellendi. Artık aboneler, modem kiralama hizmeti için ödeyecekleri ücrette bir artışla karşı karşıya.

Eski fiyatlar göz önüne alındığında, Türk Telekom'un fiber abonelerine sunduğu modemlerin kiralama ücreti 7.69 TL idi. Ancak, 1 Nisan 2024 tarihli şirketin yeni kararıyla birlikte bu rakam 34,88 TL'den başlayan fiyatlarla güncellendi. Kullanıcılara gönderilen mail içeriği ise şu şekilde:

Türk Telekom Modem Kiralarına Zam Yaptı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN