Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Aydın, mesajında 'Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Ali Tepe

Tillo Belediye Başkanı Aydın, Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak sevgimizi, mutluluğumuzu paylaşma ve bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tuttuğumuz oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar, insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, kardeşlik ve dostluk duygularının ön plana çıktığı herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel zamanlardır. Bu özel günlerde gönül kapılarımızı sonuna kadar açmalı, şefkat ve merhametle ellerimizi birbirimize uzatmalıyız.  

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar, Bayramın ilçemize, şehrimize, ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa, sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN