Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, İftar Yemeği Verdi

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın tarafından ilçe halkına iftar yemeği verildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın tarafından ilçe halkına iftar yemeği verildi.

İftar Programına, AK Parti İl Başkanı Av. Bahri Caner Özturan, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar katıldı.

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın iftarda yaptığı konuşmada, Ramazan ayı herkesin bildiği gibi fakiri ve zengini, güçlü ile güçsüzü bir araya getiren önemli bir aydır. Gencimiz yaşlımız, fakirimiz, zenginimiz aynı sofrada yemek yiyoruz. Birlikte olacağımızı ve yan yana olacağımızı söylemiştik. Her zaman halkımızın yanında olacağız.

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, İftar Yemeği Verdi

 Bu güzel iftar akşamında,  bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz. Hepimiz bu rahmet ayının feyzinden ve bereketinden faydalanmak üzere toplanmış bulunmaktayız. MedyaSiirt İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı ve bu iftar sofraları, bizlerin bir araya gelmesine ve kaynaşmasına vesile oluyor. Bu hayırlı günler vesilesiyle birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, iftarımıza katılan bütün hemşerilerimize sevgiler ve saygılar sunuyorum.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Bahri Caner Özturan da “Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın tarafından düzenlenen iftar programına katılım sağladıklarını ve  bu güzel birlik ve beraberlik için Tillo’lu vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”İfadelerini kullandı.

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, İftar Yemeği Verdi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN