Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın'dan Bayram Mesajı

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak hemşehrilerinin bayramını kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak hemşehrilerinin bayramını kutladı. Tillo Belediye Başkanı İdham Aydın, yayınladığı bayram mesajında bayramların, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerden biri olduğuna işaret ederek şunları kaydetti:

"Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. O kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Tasa sevince, hüzün ise neşeye dönüşür. Dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramının başta kıymetli Siirtli hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN