Telefonda başkasının fotoğrafını çektiğini gören yolcular çılgına döndü, tuttukları şahsa tokat üstüne tokat attılar

İstanbul Kadıköy'de seyir halindeki İETT otobüsünün içerisinde başkasının fotoğraflarını çektiği iddia edilen kişi, diğer yolcular tarafından tekme tokat dövüldü. Yolculardan birinin ise şahsa yönelik, 'Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin' ifadelerini kullandığı duyuldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

İstanbul'da dün saat 17.40 sıralarında Yenidoğan-Kadıköy seferini yapan 19EK hat numaralı otobüs içerisinde yolcuların fotoğrafını çektiği iddia edilen bir kişi, yolcuların sert tepkisi ile karşılaştı. Otobüsteki yolcular tarafından tutulan şüpheli, bu duruma direnince art arda tokat yedi.

 

"KURBANLIK KOYUN GİBİ PATLATIRIM BİR TANE SANA"

Bağırarak yolcunun elinden kurtulmaya çalışan şüphelinin cep telefonu, başka bir yolcu tarafından alındı. Direnmeye devam eden şüpheliyi tutan bir yolcu, "Kurbanlık koyun gibi patlatırım bir tane sana, sus dilini kopartacağım senin" şeklinde sözlerin ardından tokat atmaya devam etti.

BİRİ ENGELLEDİ, DİĞERİ DESTEKLEDİ

Bu sırada kadın yolculardan biri, "Yeter artık vurma" derken, başka kadın ise "Hak ediyor, vursun bırak" şeklinde ifadeler kullandı. Otobüste yaşanan gerginlik, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN