Siirtli Boksörler Mersin ve Elazığ'da İlimizi Temsil Edecek

Siirt'te düzenlenen okul sporları kapsamında dereceye giren öğrenciler, Mersin ve Elazığ'da düzenlenecek boks müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt'te yapılan okul sporları boks müsabakaları kapsamında dereceye giren öğrenciler, Mersin ve Elazığ'da düzenlenecek boks müsabakalarında 6 Mart ile 13 Mart tarihleri ile 3 Nisan 10 Nisan tarihleri arasında ilimizi temsil edecek.

Müsabakalarda dereceye giren, 46 kg Özlem Yıldız, 48 kg Yusuf Kaya, 51 kg Veysel Ertaş, 63.5 kg Erdal Şendur,  Dilek Minaz 46 kg, Emrullah can 57 kg, Tuğana Üniş 70 kg, Yusuf Ekmen 46 kg, Mariye Yıldız 50 kg, Elanur Biyan 54 kg, Üveys Erdoğan 60 kg, Alican Pelen 63 kg ve Ahmet Erdem sporcular ilimizi Mersin ve Elazığ’da temsil edecek.

Müsabakalara katılan Siirt Belediyesi Boks Kulübü öğrencileri, 7 il birinciliği, 6 il ikinciliği alarak müsabakalara damga vurdu.

Siirt Belediyesinde boks antrenörü Vedat Kayıkçı, yaptığı açıklamada, "Siirt belediye boksörleri 13 sporcuyla katıldığımız okul sporlarında 7 il  birinciliği 6 il ikinciliğiyle tamamladık. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan Spor İşleri Müdürümüz ve Boks İl Temsilcisi Aydın Özev ve Metin Bedirhanoğlu ve yardımcı antrenör Halil Tez'e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.  Mersin ve Elazığ'a gidecek sprocularımızı tebrik ederiz." dedi. 

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN