Siirtli başarılı futbolcu Serdar Erden'e sahip çıkılması bekleniyor! Siirtspor'da Siirtli yetenekli isimler yer almalı...

Siirt İl Özel İdaresi Spor'un başarılı futbolcusu olan Serdar Erden'e sahip çıkması bekleniyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt, futbolun heyecanını tüm renkleriyle yaşayan bir şehir olarak bilinirken, yetenekli futbolcu Serdar Erden, uzun süredir dikkatleri üzerine çekiyor.

TFF 3. Lig 4. Grup'ta mücadele eden ve yıllardır yapılan yanlış transferlerle küme düşmemeye oynayan Siirt İl Özel İdaresi Spor'un kadrosunda Siirtli gençlere yeterince yer vermemesi tepkilere neden oluyor.

Geçtiğimiz yıllarda futbol sahalarında gösterdiği performansla adından söz ettiren Serdar Erden'e bu sefer de yaş bahanesiyle yer verilmemesinin gündeme gelmesi birbiriyle çelişiyor.

Yıllardır yapılan transferlerde bugüne kadar bölgesel amatör lig ve profesyonel liglerde forma giyen Erden kadar yetenekli olmayan birçok isme kadroda yer verilmesine rağmen Erden ve Siirtli gençlere şans verilmemesi, başarısızlığı da beraberinde getiriyor.

Futbolun ruhunu taşıyan ve sahada kendini kanıtlayarak büyük başarılara imza atabilecek potansiyele sahip genç yeteneklerin desteklenmesi, sporun geleceği açısından da büyük önem taşıyor. Serdar Erden ve diğer Siirtli isimlerin Siirt İl Özel İdaresi Spor'un kadrosunda daha fazla yer alması, hem takımın başarısını hem de genç futbolcuların umutlarını artırabilir.

Siirtli başarılı futbolcu Serdar Erden'e sahip çıkılması bekleniyor! Siirtspor'da Siirtli yetenekli isimler yer almalı...

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN