Siirt Valisi Kızılkaya Hastaneyi Denetledi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya sabahın erken saatlerinde Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde denetim ve incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

İlk olarak hastane bahçesinde denetimlere başlayan Vali Kızılkaya İl Sağlık Müdürü Dr. Erol Emre Ömür ve hastane yetkililerinden bilgi aldı. 

Hastane bahçesini gezerek inceleyen Vali Kızılkaya, hastane yanında yer alan boş alanın iyileştirilerek, vatandaşlar ve hastane çalışanları için otopark olarak kullanılması yönünde yetkililere talimat verdi.

Daha sonra hastane çalışanlarıyla bir araya gelen Vali Kızılkaya, sağlık hizmetlerinin önemine vurgu yaptı.
Vali Kızılkaya; "Vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetleri kalitesinin daha da yükseltilmesi gerektiğini belirterek,  "Hedefimiz; vatandaşlarımızın sıcak ve güler yüzle karşılandığı, daha temiz ve düzenli bir ortamda sağlık hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktır.” dedi.

Vali Kızılkaya, hasta memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için tüm imkânların kullanılacağını sözlerine ekledi.

Vali Kızılkaya, daha sonra acil servisi ziyaret ederek, görevli hekimlerden hastaların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Tedavi gören hastalara acil şifalar diledi. 

Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki denetimlerini tamamlayan Vali Kızılkaya, daha sonra kentte başlatılan temizlik seferberliği çalışmalarını denetledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN