Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya'nın Ramazan Bayramı Mesajı

Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Ramazan bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Siirt Valisi Dr. Kemal Kızılkaya, Ramazan bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında barış, kardeşlik ve beraberlik dugularını vurgulayan Vali Kızılkaya mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Sevgi, saygı ve dostluk duygularının hoşgörü ile yoğrulduğu, barış ve kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte kutluyoruz.

Bu anlamlı bayramı, kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmek için eşsiz bir fırsat olarak değerlendirilmeli, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kılmalı, birbirimizi sevgiyle kucaklamalıyız.

Hedefimiz, huzur ve güven ortamında, şehrimiz bulunduğu yerden daha ileriye götürmek, hizmetin en güzeline layık olan değerli Siirt halkına daha iyi bir yaşam kalitesi sunacak ortamı hazırlamaktır. El ele ve gönül gönülle bu hedefe doğru yürümek en önemli gücümüzdür. Bu süreçte, Siirt Halkının katkı ve desteğini esirgemeyeceğine olan inancım da tamdır.

Unutmamalıyız ki; bu güzel bayramı, bugün ülkemizde, ilimizde huzur içerisinde yaşayabiliyorsak, bunu mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle ve şükranla yâd ediyorum.

Bayramı farklı şehirlerdeki yakınlarının yanında geçirmeyi planlayan vatandaşlarımızdan da emniyet kemerlerini takmalarını ve trafik kurallarına titizlikle uymalarını, yorgun ve uykusuz araç kullanmamalarını özellikle rica ediyorum.

Bu duygularla; sevginin, saygının, barış ve kardeşliğin yüreklerdeki coşkusunun arttığı bu mübarek Ramazan Bayramı’nın aziz milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, Kıymetli Siirtli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Dr. Kemal Kızılkaya

Vali

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN