Siirt Vali Vekili Mutlu 'Depremzede Kardeşlerimizin Maddi Manevi Yanındayız'

Siirt Vali Vekili Abdulhamit Mutlu, deprem bölgesinden ilimize gelen depremzede vatandaşlarımızı tedavi gördükleri Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti, şifa dileklerinde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Ziyarette, vatandaşların sağlık durumları hakkında hastane yetkililerden bilgi alan vatandaşlarla tek tek ilgilenen Vali Vekili Mutlu; “Devletimiz, tüm imkânlarıyla maddi ve manevi olarak afetzede vatandaşlarımızın yanındadır.” dedi.

Devlet Millet ele ele vererek bu büyük felaketin yaralarını hep birlikte saracaklarını belirten Vali Vekili Mutlu, “Vatandaşlarımızın barınma, iaşe ve tüm ihtiyaçları Valiliğimiz ve tüm kurumlarımız tarafından geciktirilmeksizin karşılanmaktadır.  Depremzede vatandaşlarımızı ilimizde en güzel şekilde misafir edeceğiz. Bu zor süreçte bütün imkânları ile yardıma koşan kadirşinas Siirt halkımıza da şükranlarımı iletiyorum.” dedi.

Daha sonra Siirt Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Depremzede kayıt masalarını ziyaret eden Vali Mutlu, daha sonra Siirt İsmail Fakirullah KYK Erkek öğrenci yurdunu da ziyaret etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN