Siirt Uluslararası Tanıtım Fuarına Katılacak

Siirt Valiliği himayelerinde Siirt Belediyesi ve Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Uluslararası EMİTT fuarı hazırlıklarını tamamlayarak, bu yıl iddialı bir konsepte ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Bu yıl 8-11 Şubat 2023 tarihleri arasında İstanbul/TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) hazırlıkları tamamlandı.

Her yıl farklı dallarda ödüle layık görülen Siirt Valiliği Standı, bu yıl da tarihi Tiilo “Işık Hadisesi” konseptiyle ziyaretçilerin karşısına çıkarak, Siirt'in tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel ürünler de tanıtılacak.

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, yurtiçi ve yurtdışından yüz binlerce kişi tarafından gezilecek fuarda, Siirt Belediyesi ile ortak yürütülen hazırlık çalışmalarının tamamlandığını ifade ederek, tüm vatandaşları fuara davet etti.
 
Dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan EMITT, turizm açısından önemli bir organizasyon olduğunu kaydeden Vali Hacıbektaşoğlu, ‘Turizm profesyonellerinin uluslararası buluşma platformu olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, ilimizin tarihi, doğal ve kültürel değerleri ile birlikte marka ürünleri ve yöresel el sanatlarının da tanıtacağını, Fuar süresince ilimizin el sanatları sergisinde bu yıl ‘Şal-Şapik’ kumaşının daha etkin bir şekilde yer verileceğini’ kaydetti.

Tüm vatandaşları Emitt Fuarına davet eden Vali Hacıbektaşoğlu, bu yıl daha renkli bir stantla ziyaretçileriyle buluşacaklarını sözlerine ekledi. 

08-11 Şubat tarihleri arasında her gün saat 10.00 ile 18.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak Siirt standı 4 nolu salonda yer alacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN