Siirt TSO'da Girişimcilik Destekleri Programı Toplantısı Yapıldı

Siirt TSO ve KOSGEB işbirliği ile 'Girişimcilik Destekleri Programı Bilgilendirme Toplantısı' KOSGEB İl Müdürü Ömer Erkılıç'ın sunumuyla Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Bilgilendirme toplantısına; Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fuat Özgür Çalapkulu, yönetim kurulu üyeleri, meclis ve Siirt Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri katılım sağladı. 

Toplantıda, İl Müdürü Ömer Erkılıç tarafından KOSGEB’in girişimcilere sağladığı destekler, başvuru süreçleri ve desteklenen alanlar hakkında detaylı bilgiler verdi. 

Siirt TSO'da Girişimcilik Destekleri Programı Toplantısı Yapıldı

10 Mayıs 2024 tarihi itibariyle üst limiti 2 milyon TL’ye kadar olan Girişimci Destek Programının kurgulandığını ve başvuruların alınmaya başlandığını anlatan Erkılıç şunları söyledi; “Son başvuru tarihi 28 Haziran 2024 olan programımıza, ilimizde faaliyet gösterecek tüm girişimci adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Siirt’te girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi, KOBİ ve girişimcilerin gerek başlangıç yıllarında desteklenmesi gerekse mevcut durumda sağlanan desteklerden etkin bir şekilde yararlanmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”İfadelerini kullandı.

Siirt TSO'da Girişimcilik Destekleri Programı Toplantısı Yapıldı

Girişimcilik ekosisteminin güçlendirilmesi ve yerel işletmelerin desteklenmesi amacıyla düzenlenen etkinlikte, katılımcılar sorularını İl Müdürü Erkılıç’a yönelterek doğrudan bilgi alma fırsatı buldular.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN