Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu, TOGG Aracını Teslim Aldı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu Oda bünyesinde kullanılacak olan '56 TOG 156' plakalı oltu rengindeki Türkiye'nin ilk yerli ve milli doğuştan elektrikli otomobili #TOGG #T10X akıllı cihazımızı teslim aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu Oda bünyesinde kullanılacak olan “56 TOG 156” plakalı oltu rengindeki Türkiye'nin ilk yerli ve milli doğuştan elektrikli otomobili #TOGG #T10X akıllı cihazımızı teslim aldı.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu yaptığı açıklamada; 60 yıllık hasreti sona erdiren, Türkiye’nin otomobilini ülkemize kazandıran, bize bu gururu yaşatan başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdogan ve TOBB Başkanımız Sn. Rıfat Hisarciklioglu olmak üzere emeği geçen tüm paydaşları kutladı.

Yerli ve Milli aracın kendilerini gururlandırdığını belirten Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu,“Yerli ve Milli aracımızın olması bizi gururlandırdı, onurlandırdı. Ülkemizi gururlandırdı. Bu gelişme ile birlikte bizde bu dünyada teknolojik gelişmelerde varız dedik. TOGG’u teslim alan ve sürüş deneyimini yaşayan Başkan Kuzu, Türkiye Yüzyılı için yerli ve milli bir araç olan TOGG’un farklı bir sürüş keyfi verdiğini belirtti.

Başkan Kuzu, yapılan teknolojik atılımlarla birlikte yerli ve milli markaların Türkiye’nin oyun kuran bir devlet haline geldiğinin göstergesi olduğunu söyledi.

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN