Siirt'te Yabancı Öğrencilerin Katılımıyla Kültür Gecesi Düzenlendi

Siirt'te, 21. Yüzyıl Becerileri ile Donatmak Projesi kapsamında kente Portekiz, İtalya, Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'den gelen gönüllülerin katılımıyla tarım ve ağaç müzesinde 'Kültür Gecesi' düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

''Gençliği 21. Yüzyıl Becerileri ile Donatmak Projesi'' kapsamında ilimize gelen Portekiz, İtalya, Romanya ve Bulgaristan ve Türkiye’den gelen gönüllülerin katılımıyla tarım ve ağaç müzesinde   "Kültür Gecesi" düzenlendi. 

 Siirt Valiliği himayelerinde Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından;Cedid Derneği işbirliğince yürütülen Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı ve Türkiye Ulusal Ajans tarafından kabul edilen ''Gençliği 21. Yüzyıl Becerileri ile Donatmak Projesi'' kapsamında ilimize gelen Portekiz, İtalya, Romanya ve Bulgaristan ve Türkiye’den gelen gönüllülerin katılımıyla   "Kültür Gecesi" düzenlendi.

  Açılış konuşmaları,  ve halk oyunları gösterisinin ardından, katılımcılara yöresel yemek ikramları yapıldı.  

Programa AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Tillo Kaymakamı  M.Ali Semiz,Siirt AK Parti İl Başkanı Av.Bahri Caner Özturan, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri katılım gösterdiler.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN