Siirt'te köy yollarında son durum açıklandı!

Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah, son günlerde etkili olan yoğun kar yağışı ve sağanak nedeniyle meydana gelen heyelan nedeniyle kapanan köy yollarının son durumuna ilişkin açıklama yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Canpolat, Pervari grup köy yolu olan Geçittepe mevkinde tipiden ötürü kapanan yol Siirt İl Özel İdaresi Karla Mücadele ekipleri tarafından açıldığını belirtti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Artı Siirt (@artisiirt)'in paylaştığı bir gönderi

Siirt’in Pervari ve Şirvan İlçesinde aşırı kar yağışının meydana geldiğini belirten Siirt İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hıfzullah CANPOLAT; “Karla mücadele ekiplerimiz Sayın Valimiz Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatları doğrultusunda hazır kıta beklemektedir. Pervari İlçemize bağlı grup köy yolu olan Geçittepe’de meydana gelen tipiden ötürü yolumuz trafiğe kapandı. Ekiplerimiz anında müdahale ederek yolun ulaşıma açılmasını sağladı. Öte yandan Şirvan İlçemize bağlı Yamaçlı ve Elmadalı köy yollarımız kardan ötürü ulaşıma kapanmıştı. Köy yollarımız ekiplerimiz tarafından ulaşıma açılmıştır. An itibariyle ile kardan ötürü kapalı köy yolumuz bulunmamaktadır” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN