Siirt'te 'Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum' Projesi Kültür Şenlikleri Düzenlendi

Siirt İl Müftülüğünce 'Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum' projesi kapsamında yıl sonu kültür şenliği düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Siirt  İl Müftülüğünce "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesi kapsamında yıl sonu kültür şenliği düzenlendi.

Çevreci gençler kültür şenliğinde buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliğinde imzalanan protokolle "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum" (ÇEDES) projesi hayata geçirilmişti.

Siirt  İl Müftülüğünce projeye dahil olan Ortaokulu öğrencilerine yönelik yıl sonu kültür şenliği düzenlendi.

Siirt Tarihi Ulu  Camii'ndeki programa Siirt  İl Müftüsü Şakir Pinal, İl Müftü yardımcısı İbrahim Ensari,  Milli Eğitim Şube Müdürü Tevfik Olgunoğlu, Gençlik Spor il müdürlüğü yetkilileri, Siirt Diyanet Gençlik İl Koordinatörleri, manevi danışmanlar  ile  çok sayıda Öğretmen ve öğrenci katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilaveti, Tarihi  ulu Cami’nin tanıtımını ve Def ile ilahi dinletisinin ardından konuşan Siirt il müftüsü Şakir Pinal , gençlerin yetişmesinde kendi değerlerini öğrenmelerinin önemine dikkat çekti.

Müftü Pinal, "Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum" projesine sahip çıkmanın öneminden bahsederek projeyi başarıyla tamamlayan öğrencileri, öğretmenleri ve tüm danışmanları tebrik etti.

Program kültür şenlikleri ile  devam ederken , programa katılan öğrencilere hediye çekilişi ve dağıtımı, ardından ikram ile tamamlandı.

Siirt'te 'Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum' Projesi Kültür Şenlikleri DüzenlendiSiirt'te 'Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum' Projesi Kültür Şenlikleri Düzenlendi

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN