Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü Görevinden Alınan Deniz Edip'ten Hüzünlü Veda!

Siirt'te 4 yıldır Siirt İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevini yürütürken geçtiğimiz gün görevden alınarak merkeze çekilen Deniz Edip, veda mesajı yayınladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt İl Milli Eğiitm Müdürlüğünü başarı ile yürütürken görevden alınarak merkeze çekilen Deniz Edip, bir veda mesajı yayınladı.

Sosyal emdya hesabı üzerinden yayınladığı mesaha "GÜZEL MEMLEKETİMİN ÇOK GÜZEL İNSANLARINA," notuyla başladı.

 

 

"Görevde bulunduğum süre boyunca kıymetli ekibimle beraber hep en güzeli, en doğruyu, en iyiyi bulmaya ve aktarmaya çalıştım." diyen Edip, "Hitap etmekte, duygularımı açıklamakta zorlandığım bir zamandayım. Görevde bulunduğum süre boyunca kıymetli ekibimle beraber hep en güzeli, en doğruyu, en iyiyi bulmaya ve aktarmaya çalıştım. Değerli insanlarla değerli zamanlar geçirdim. İlimizi, güzel memleketimizi geliştirmek ve gelişmek İçin hep içtenlikle çalışma niyetini taşıdım. Niyetim de yoluma ışık tuttu. Güzel çalışmaların, güzel hatıraların hepimize olumlu katkıları olacağına inanıyorum." dedi.

 

Dünyanın En Güzel Çocukları diye hitap ettiği öğrencilere de, "Sizleri hep sevgiyle, kıymetle, umutla hatırlayacağım. Değerlerimize, kültürümüze, kadim dilimize sahip çıkalım. En büyük rakibiniz, siz olun.Sizi ileriye taşıyacak her türlü ilmin peşinden koşun. Sizlere çok güveniyorum. Bir değil binlerce Can' a dokunan kıymetli öğretmenlerim; Yolumuza her daim yaren oldunuz. Çocuklarımıza en güzeli verebilmek için emeğin ve gayretin, iyiliğin hep merkezi oldunuz. Sizlerle çalışmak onur ve gurur vericiydi." açıklamasında bulundu.

"Değerli Siirtliler; Sizlerden çok şey öğrendim. İnsanlığı, samimiyeti, misafirperverliği, sıcaklığı, aynı sofrada, aynı gönülde buluşmanın kıymetini... İyi ki varsınız... Ve birlikte yol aldığım çok değerli mesai arkadaşlarım, kurum müdürlerim, Sivil Toplum Kuruluşları, sizlerle aynı hedeflere vesile olabilmek çok kıymetliydi; hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim." diyen Edip, son olarak sözlerine şu şekilde devam etti:

"Eski Milli Eğitim Bakanlarım ve eğitime güzel hizmetlerde bulunan mevcut Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf Tekin'e şükranlarımı arz ederim.

Birlikte hizmet anlayışıyla yol aldığım kıymetli valilerim Ali Fuat Atik, Osman Hacibektaşoğlu ve Dr. Kemal Kızılkaya'ya; Değerli vekillerim Osman Ören, Mervan Gal' e ve il Başkanım Av. Ekrem Olğaç'a da saygılarımı sunarken birlikte geçirdiğimiz kıymetli zamanlar için çok teşekkür ederim. Allah'a emanet olun. Sevgi ve selamlarımla..."

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Siirtli | 26 Ağustos 2023 14:32

  Güle güle müdür bey, Su akar yolunu bulur merak etme

 • Fahriye deniz | 26 Ağustos 2023 00:07

  Ee torpille buraya kadar kıymetli bakanımız sayın yusuf tekin mümin güzel ahlaklı dürüst bir insandır iyiyi kötüyü iyi ayırt eder isabetli kararlar vermiş sayın bakan maaş artı görev paraları makam araçları özel kalem sekreter çocuklarına bakıcılar ohh saltanata bak devletin bütün nimetlerinden faydalan ama bir icraatın olmasın oh ne ala memleket . Muş’ta torpille şube müdürü ol torpil bul Siirt’e müdür ol . Allah böylelerine bir daha idarecilik yüzü göstermesin ülkeyi yiyip bitirdiler Siirt’te eğitim yerlerde sürünüyor. Bu değişimler güzel sırada bir kaç değişim kaldı sırada kiler de bir bir gidecek meseleler inşaallah rahat bir nefes alacak. Eski kral öldü yaşadın yeni kral

 • Deniz ediz | 25 Ağustos 2023 23:59

  Nep hayr u nep selamet inşaallah bir daha müdürlük yüzü görmez o kadar yetkiliye teşekkür estetiğine göre yine kendine torpil arıyor anlaşılan. Siirt birinden daha kurtuldu

 • Fettah can | 25 Ağustos 2023 14:30

  Ya her saltanatın bir sonu vardır eğitime hiçbir katkısı olmayan eğitim kalitesini yükseltemeyen sadece bazılarının sözünden çıkmayan müdürlüğü çalışmayacak olan bir müzik öğretmeni vb hanımlarla dolduran eşi rahat etsin diye olgunlaşma enstitüsü müdür yardımcısı yapan siz bir de helallik diliyorsunuz yahu çok kısa zamanda vefat eden eski yardımcımızın ahından bile olsa gün yüzü görmeyeceksiniz helal değil haramdır haklar size

BUNLARA DA BAKIN