Siirt-Kurtalan Yol Çalışmalarını Yerinde İnceleyen Mervan Gül: Siirt halkının daha rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için çalışmalar sürüyor

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, Siirt-Kurtalan yol çalışmalarını yerinde inceledi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

AK Parti Siirt Milletvekili Mervan Gül, ulaşım alanında yapılan önemli yatırımları yerinde incelemek ve halkın taleplerini göz önünde bulundurmak amacıyla Siirt-Kurtalan kara yolundaki yol yapım çalışmalarını denetledi.

Milletvekili Gül, yol yapım çalışmalarının ilerlemesini yakından takip etmek ve gerekli önlemleri almak için şantiye yetkililerinden bilgi aldı.

Yol yapım çalışmalarını değerlendiren Milletvekili Gül, Siirt'in her alanda olduğu gibi ulaşım alanında da önemli yatırımlarla gelişmeye devam ettiğini ifade etti.

Siirt-Kurtalan kara yolunun tamamlanmasıyla birlikte bölgenin ekonomik ve sosyal açıdan büyük bir ivme kazanacağını belirten Gül, Siirt'in daha modern ve güvenli bir ulaşım ağına kavuşacağını vurguladı.

Milletvekili Gül, Siirt halkının daha rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için çalışmaların titizlikle sürdürüldüğünü dile getirdi.

Aynı zamanda bölgenin turizm potansiyelini artırmak ve ticari faaliyetleri desteklemek için yatırımların önemli olduğunu vurgulayan Gül, yatırım ve hizmetlerin devamı için AK Parti olarak ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydetti.

Milletvekili Mervan Gül, yol yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Siirt'in daha da canlanacağını ve bölgeye yeni iş imkanları yaratılacağını belirterek, Siirt halkının refah seviyesinin artacağını ifade etti.

Gül, Siirt'in kalkınması ve gelişmesi için her türlü desteği vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Vatandaş | 07 Haziran 2023 06:32

    20 yıl oldu hala çalışma bitmedi mi

  • Yetkin gözcü | 06 Haziran 2023 22:03

    Sayın Gül berhurke aktaş koyunun arkasindan gececek olan yol neden iptal edildi orasi hem mesafeyi kisaltacak hem koyun icinden gecisten kurtaracak genis guzel bir guzergah lutfen tekrar devreye konulmasini istiyoruz ayrica kurtalan yolunun bu sene mutlaka bitirilmesi lazim bunca sene uzatıldı yakismiyor memleketimize

BUNLARA DA BAKIN