Siirt Belediyesinin Yaptığı Çalışmalar Vali Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya'nın Başkanlığında Haftalık Toplantıda Masaya Yatırıldı

Siirt Belediyesinin yaptığı çalışmalar her hafta Vali/Belediye Başkan vekili Dr. Kemal Kızılkaya başkanlığında masaya yatırılmaya devam ediliyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Vali ve Belediye Başkan Vekili Dr.Kemal Kızılkaya Başkanlığında, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin katılımı ile haftalık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Birim müdürlerinin yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgi verdikleri toplanıda; Kentsel Dönüşüm,Ulaştırma Hizmetleri, Alt ve üst yapı çalışmaları, Çevre ve İmar uygulamaları,Veteriner Hizmetleri, Ruhsat denetim ve Zabıta hizmetleri, Trafik ve Gıda denetimleri, Kültür, Spor ve sosyal hizmetler ile vatandaşlardan gelen şikayet, talep ve öneriler ele alındı.

Vali Kızılkaya, “Birimlerin hizmet kalitelerini artırmalarını, hizmetlerin vatandaş odaklı hızlı ve etkin bir şekilde kullanılması yönünde ilgili birimlere talimat verdi.

ARTI SİİRT

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN