Siirt Belediyesinden Yeni Doğan Bebeklere Hediye! 3 bin 500 Aileye 'Hoş Geldin' Bebek Paketi

Siirt Belediyesi, yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği 'Hoş Geldin Bebek' projesiyle ebeveynlerin mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Dr. Kemal Kızılkaya’nın talimatları doğrultusunda yeni doğan bebekler için hazırlanan “Hoş Geldin Bebek” paketleri dağıtımına başlandı.

Yeni doğum yapan anneleri bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Siirt Belediyesi ekipleri aileleri evlerinde ziyaret ederek, ‘Hoş geldin bebek’ seti hediye ediyor.

Vatandaşların sevinçlerine ortak olabilmek amacıyla sosyal sorumluluk projesi kapsamında sosyal belediyecilik anlayışı içinde Siirt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen ve yeni doğan bebekler için hazırlanan ’Hoş geldin bebek’ paketi kent merkezinde 3 bin 500 aileye ulaştırılacak.

Siirt Belediyesi, doğum raporu ve kimlik fotokopisi ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuruda bulunan tüm vatandaşlara ’Hoş geldin bebek’ hediye paketi dağıtmaya devam edecektir.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Deniz | 14 Eylül 2023 01:15

    19 temmuz 2023 te doğum yaptım. Başvursam yararlanırmıyım.

BUNLARA DA BAKIN