Siirt Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç: Esnafımızın Sorunlarını Gidermek Bizim Boynumuzun Borcu

AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ekrem Olğaç, seçim çalışmaları kapsamında kentte esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye devam ediyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Yahya Kara

Siyasi hayatı boyunca esnafın sorunlarının çözümü için mesai harcayan Başkan Adayı Olğaç, her daim esnaf ve vatandaşların yanında olacaklarını söyledi.

Rus Pazarı esnafını ziyaret eden Başkan Adayı Olğaç, esnafa projelerini anlattı.

Rus Pazarının çok eski bir çarşı olduğunu ve esnafının da çok kıymetli olduğunu ifade eden Olğaç, "Biz elimizden geldiğince herkese ulaşmaya ve sorunlarını dinlemeye çalışıyoruz. Biz halkımıza ne istediğini, neye yönelik projeler yapmamızı istediklerini soruyoruz. Halkımızın bizden istediği tüm projeleri detaylarıyla birlikte bizim ekibimizle hazırladığımızı görüyoruz."

"Siirt'in Sorunlarını Siirt'in Öz Evladı Bilir"

Olğaç, sözlerine şöyle devam etti:

"Bizim doğduğumuz, büyüdüğümüz yer burası. Siirt'in sorunlarını Siirt'in öz evladı olarak en iyi bizler biliyoruz. Vizyon Projemizle Siirt'e nefes aldıracağız. Kentsel Dönüşüm, otopark, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, istihdama yönelik projelerimizle şehrimizin önemli sorunlarını hükümetimizin gücüyle çözüme kavuşturacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın, bize güvenin Allah'ın izniyle projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz. 1 Nisan itibariyle Siirt'e gerçek belediyeceliği göstermek istiyoruz."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN