Siirt Arama Kurtarma Ekipleri Tarafından Kurtarılan Depremzede, Vali Hacıbektaşoğlu'na Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremde, Hatay ilinde enkaz altında kalan ve Siirt ekibi tarafından kurtarılan Gökçehan Şahin, Vali Hacıbektaşoğlu'nu ziyaret ederek, teşekkürlerini iletti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Kahramanmaraş Merkezli yaşanan deprem felaketinde, Hatay ilinde Siirt ekibi tarafından enkaz altından kurtarılan Gökçehan Şahin adlı vatandaşımız Siirt iline gelerek, Vali/Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu’nu, ziyaret etti. Teşekkürlerini iletti.
Hatay ilinde, Siirt kurtarma ekibi, enkaz altında mahsur kalan birçok vatandaşımızı kurtarmış, Siirt ekibinin yoğun çabaları sonucunda Gökçehan Şahin'i enkazdan sağ salim çıkarmayı başarmıştı.
Gökçehan Şahin, Vali Hacıbektaşoğlu’na enkaz altında yaşadığı anları, kurtarma ekibinin özverili çalışmasını ve kendisini kurtarıp yeniden hayata döndürdükleri için teşekkürlerini ifade etti.
Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Hacıbektaşoğlu da Hatay ilinde koordinatör Vali olarak görev yaptığını belirterek, depremde yaşanan zorlu süreçte devletimizin ve aziz milletimizin büyük bir dayanışma örneği gösterdiğini, görevli tüm kurtarma ekiplerinin de cesaret ve özveriyle çalıştıklarını ve yaraların hızlı bir şekilde sarıldığını dile getirdi.

Siirt Arama Kurtarma Ekipleri Tarafından Kurtarılan Depremzede,  Vali Hacıbektaşoğlu'na Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN