Siirt AK Parti Heyeti Gençlik Spor Bakanı Kasapoğlu'yla Yatırımları Görüştü

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, Milletveki Osman Ören ve ilçe ve belde belediye başkanları, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu makamında ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Artı Siirt Haber Ajansı

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, AK Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olğaç, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Atabağı Belde Belediye Başkanı Tayyar Lale, Veysel Karani Belediye Başkanı Murat Akgün ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu  makamında ziyaret etti.

AK Parti Siirt İl Başkanı Ekrem Olğaç, "Milletvekilimiz Osman Ören ve Belediye başkanlarımız ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'nu ziyaret ederek taleplerimizi ileterek, ilimiz, ilçelerimiz ve beldelerimizde yapımı devam eden çalışmalar ile ilgili son durumlar hakkında görüşmeler gerçekleştirdik." dedi.

AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, ilimizin sorun ve taleplerini, yürütülen yatırım ve projeleri bakanımıza ileterek, ilimiz, ilçelerimiz ve beldelerimizde yapımı devam eden çalışmaların son durumları hakkında istişarelerde bulunduk. Amacımız, Siirttimizi daha çok kalkındırmak, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını daha da yükseltmektir Bakanımıza ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz." dedi.

Osman Ören, "Medeniyetler diyarı, barış ve kardeşlik şehri Siirt’imiz için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız ilimizin daha çok yatırım alması, bundan sonrada bakanlıkların kapısını sürekli aşındıracak ve ilimize daha çok kaynak aktarılmasını sağlayacağız. “ İfadelerini kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ziyaretinden dolayı Osman Ören’e  teşekkür ederek, kentin yatırımlarına desteklerin devam edeceğini belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Cem Ahmet | 30 Kasım 2022 20:45

    git gel Konya altı (6) saat, "şark cephesinde değişen bir şey yok" filmi çok güzel, tavsiye ederim.

BUNLARA DA BAKIN