Sedat Peker için imza kampanyası başlatıldı

Dijital tecrit altında olduğu belirtilen Sedat Peker'in yeniden paylaşım yapması için imza kampanyası başlatıldı. Kampanyaya siyasi isimler de destek verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Artı Siirt Haber - Haber Merkezi

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) olan ve dijital tecrit altında olduğu belirtilen Sedat Peker için imza kampanyası başlatıldı.

İYİ Parti Genel Başkan Başdanışmanı Turhan Çömez tarafından başlatılan kampanyaya Sedat Peker'in eşi Özge Peker de destek verdi.

25 bin imza hedefi olan "Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur" başlıklı imza kampanyasına şimdiye dek 19 bin 843 imza atıldı.

ÖZGE PEKER'DEN DESTEK ÇAĞRISI

Kampanyayı sosyal medya hesabından paylaşan Özge Peker, şu ifadeleri kullandı:

"Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org'da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. Adınızı, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak destek amaçlı oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın..."

MUHARREM İNCE DE DESTEK VERDİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce de imza kampanyasına destek verdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan İnce, "Sedat Peker’e yönelik dijital tecritin kaldırılmasını destekliyorum ve ben de imza veriyorum. Bırakın konuşsun, bildiklerini anlatsın, iddiaları yargıya taşınsın ve ucu kime dokunursa dokunsun, sonuna kadar araştırılsın" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN